O nas

Oaza Mokotów Sp. z o.o. Sp. k. jest spółką celową, której misją jest realizacja projektu zabudowy apartamentowej zlokalizowanej przy ul. Piaseczyńskiej 41 w Warszawie. Stanowi on część projektu całościowej rewitalizacji terenów Klubu Sportowego Warszawianki opracowanego w latach 2002-2003 przez prof. dr hab. Stefana Kuryłowicza – Pracownia APA Kuryłowicz&Associates Sp. z o.o.

Na potrzeby tego projektu zdecydowaliśmy się wykorzystać doświadczonych w projektach deweloperskich wspólników, działających z sukcesami na rynku deweloperskim od roku 1998, którzy do tej pory zrealizowali m.in.: inwestycje mieszkaniowe w Krakowie, Warszawie i Opolu – łącznie ponad trzy tysiące wybudowanych mieszkań, inwestycje hotelowe w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach – łącznie ponad sześćset pokoi hotelowych oraz inwestycje biurowe w Krakowie.

Gwarantujemy doświadczenie, dbałość o detal, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i urządzeń oraz współpracę z doświadczonymi uczestnikami procesu inwestycyjnego: architektami, wykonawcami, inżynierami i architektami wnętrz. Wiemy, że nasze inwestycje zostaną długo po nas, dlatego szanujemy kontekst w którym powstają. Wiemy co zrobić, aby miały uniwersalny i ponadczasowy charakter.