O nas

Oaza Mokotów Sp. z o.o. Sp. k. jest spółką celową, której misją jest realizacja projektu zabudowy apartamentowej zlokalizowanej przy ul. Piaseczyńskiej 41 w Warszawie. Stanowi on część projektu całościowej rewitalizacji terenów Klubu Sportowego Warszawianki opracowanego w latach 2002-2003 przez prof. dr hab. Stefana Kuryłowicza – Pracownia APA Kuryłowicz&Associates Sp. z o.o.

Na potrzeby tego projektu zdecydowaliśmy się wykorzystać doświadczonych w projektach deweloperskich wspólników, działających z sukcesami na rynku deweloperskim od roku 1998, którzy do tej pory zrealizowali m.in.: inwestycje mieszkaniowe w Krakowie, Warszawie i Opolu – łącznie ponad trzy tysiące wybudowanych mieszkań, inwestycje hotelowe w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach – łącznie ponad sześćset pokoi hotelowych oraz inwestycje biurowe w Krakowie.

Gwarantujemy doświadczenie, dbałość o detal, wykorzystanie najwyższej jakości materiałów i urządzeń oraz współpracę z doświadczonymi uczestnikami procesu inwestycyjnego: architektami, wykonawcami, inżynierami i architektami wnętrz. Wiemy, że nasze inwestycje zostaną długo po nas, dlatego szanujemy kontekst w którym powstają. Wiemy co zrobić, aby miały uniwersalny i ponadczasowy charakter.

INWESTYCJE ZREALIZOWANE

Oaza przy Włościańskiej

Oaza przy Włościańskiej zlokalizowana jest w północnym rejonie Warszawy w dzielnicy Żoliborz, niedaleko metra Marymont. W 2016 r. spółka oddała do użytku 37 mieszkań o łącznej powierzchni ponad 2 491 m2, dwa lokale usługowe o powierzchni 430 m2 oraz 50 miejsc postojowych.

Budynek charakteryzuje się bardzo wysokim standardem wykończenia oraz świetną lokalizacją.

www.opw.com.pl

Oaza Bronowice

Oaza Bronowice to nowoczesny kompleks budynków położonych przy ul. Stańczyka w sercu krakowskich Bronowic. W pięciu etapach od 2013 r. spółka przekazała już swoim klientom prawie 370 mieszkań o łącznej powierzchni 18 tys. m kw.

Inwestycja charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, elegancką i funkcjonalną architekturą, kompleksowo  zaaranżowanymi terenami zielonymi. Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw, fitness na wolnym powietrzu, stacja ładowania samochodów elektrycznych, a w każdym budynków również rowerowania.

W budynkach w ramach aranżacji części wspólnych znalazły się liczne fototapety, tworzące mini galerie, ze zdjęciami Sebastiana Kawy, Piotra Stosa, a także Elżbiety  Wiejaczki i Tomka Budziocha.

www.oazabronowice.pl

Inwestycje w trakcie realizacji

Żoliborz Business Concept

Żoliborz Business Concept to nowoczesny, luksusowy i wielofunkcyjny kompleks, który powstaje na Żoliborzu w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Warszawy.

Przedmiotowa inwestycja będzie polegała na budowie obiektu handlowo-biurowo-hotelowego wraz z garażem podziemnym na 140 miejsc postojowych oraz parkingiem zewnętrznym na działce o łącznej powierzchni 0,9583 ha.

Parter budynku stanowią powierzchnie usługowe do sprzedaży dla sklepów sieci handlowych, Pozostałe piętra obiektu zostały podzielone na trzy niezależne skrzydła o różnym przeznaczeniu usługowym.

Jeden z segmentów przeznaczony zostanie w całości na obiekt biurowy typu open-space, który będzie spełniał wszystkie wymogi dla biurowców klasy A.

Kolejny będzie mieścił 150 jednostek mikro-apartamentów inwestycyjnych o wysokim standardzie wykończenia.

Trzeci budynek od strony północnej przeznaczony zostanie w całości na cele hotelowe. Na pięciu kondygnacjach znajdzie się 100 pokoi hotelowych wraz z recepcją, restauracją i zapleczem konferencyjnym.

www.zbc.com.pl
Umów spotkanie
Dziennik Budowy
Ukraine
Skontaktuj się z nami

zadzwoń
571 266 250

lub wypełnij
formularz kontaktowy:

    RozwińZwiń