Poznaj okolicę Oazy Mokotów

Marker Oaza Mokotów
ul. Piaseczyńska 41
00-765 Warszawa

Lokalizacja

Dzielnica Mokotów od lat uważana jest za najlepszą do życia w stolicy. To bardzo modne miejsce, które oferuje dostęp do licznych parków miejskich, takich jak Pole Mokotowskie, Park Arkadia, Morskie Oko czy Królikarnia oraz wielu terenów rekreacyjnych.

Znajdziemy tu charakterystyczne dla Mokotowa eleganckie osiedla willowe, gdzie można poczuć klimat przedwojennej Warszawy, w których ulokowało się dzisiaj wiele ambasad i placówek dyplomatycznych.

Dzielnica do 1916 roku funkcjonowała jako osobna miejscowość, której granica znajdowała się w miejscu dzisiejszego Placu Unii Lubelskiej. To tutaj zaczyna się również ul. Puławska – jedna z najdłuższych ulic Warszawy, która dzieli Mokotów na dwie części i stanowi kluczową arterię komunikacyjną stolicy.

W jej otoczeniu znajdują się liczne kawiarnie i popularne restauracje, które ściągają gości z całej Warszawy. To właśnie w sercu Mokotowa niedaleko ul. Puławskiej powstaje kompleks apartamentowy Oaza Mokotów – inwestycja, w której odnajdziemy wszystkie walory dzielnicy: atrakcyjne położenie, bliskość natury i zieleni, architekturę, historię i prestiż.

Od strony zachodniej nieruchomość przylega do przepięknej i dziewiczej skarpy wiślanej (zwanej również Skarpą Warszawską) o wysokości kilkunastu metrów z dostępem do naturalnego stawu. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się tereny rekreacyjne Klubu Sportowego Warszawianka – boiska sportowe i korty tenisowe oraz zespół basenów ze strefą Spa & Wellness.

Lokalizacja dzięki swojemu położeniu posiada wszystkie atuty mieszkania w centrum stolicy, oferując dostęp do pełnej oferty kulturalnej i rozrywkowej, jednocześnie umożliwiając mieszkańcom codzienny kontakt z naturą i urokliwą Skarpą Warszawską.

Umów spotkanie
Dziennik Budowy
Ukraine
Skontaktuj się z nami

zadzwoń
571 266 250

lub wypełnij
formularz kontaktowy:

    RozwińZwiń