Inwestycja

Oaza Mokotów jest obecnie w trakcie budowy z planowanym terminem oddania do użytkowania na III/IV kwartał 2023 roku.

To kameralna inwestycja apartamentowa, zaprojektowana z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów. Położona jest przy ul. Piaseczyńskiej 41 na Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie Klubu Sportowego Warszawianka.

Trzypiętrowy kompleks, który przylega do przepięknej skarpy warszawskiej, pomieści 69 słonecznych i komfortowych apartamentów na sprzedaż o powierzchni od 47 do 145 m². Lokale posiadają duże balkony, a na parterach również prywatne tarasy.

Klienci nabywający luksusowe apartamenty w inwestycji Oaza Mokotów mają możliwość odzyskania podatku VAT w wysokości 23%.

Explore our investment

Apartamenty Oaza Mokotów

Słoneczne wnętrza

Duże, panoramiczne okna zastosowane w inwestycji Oaza Mokotów zapewnią dostęp do naturalnego dziennego światła oraz kontakt z otaczającą kompleks naturą bez wychodzenia z domu.

FUNKCJONALNIE

Apartamenty zaprojektowano tak, aby były jak najbardziej przyjazne i funkcjonalne. Dwie łazienki, garderoba, duże pokoje i przestronny salon tworzą harmonijną całość.

KAMERALNIE

Niska zabudowa, mała liczba apartamentów oraz kameralne klatki schodowe to nie tylko komfort i swoboda, ale przede wszystkim poczucie prywatności na co dzień.

Lookbook apartamenty

Apartament 135 m²

Apartament 135 m²

Przykładowa aranżacja apartamentu 135 m²

Show lookbook

Apartament 125 m²

Apartament 125 m²

Przykładowa aranżacja apartamentu 125 m²

Show lookbook

Apartament 75 m²

Apartament 75 m²

Przykładowa aranżacja apartamentu 75 m²

Show lookbook

Press releases

///* */ //
Contact us
Dziennik Budowy
Ukraine
Contact us

call
571 266 250

or fill out
our contact form:

    ShowHide